جمالی نژاد: سومين مجوز بكارگيري نيروي قرارداد كار معين برای شهرداری های هرمزگان صادر شد

سومين مجوز بكارگيري نيروي قرارداد كار معين برای شهرداری های هرمزگان صادر شد

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئيس سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور گفت: در راستای اجرایی شدن مجوز اخذ شده از سازمان اداری و استخدامی کشور، سومين مجوز بکارگیری نیروی قرارداد کار معین در شهرداریها براي شهرداری استان هرمزگان صادر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور ، مهدی جمالي نژاد با بیان خبر فوق اظهار کرد اين مجوز از ميان افراد واجد شرايط كه به صورت غيرمستقيم در شهرداري‌ها در حوزه ستادي، مناطق و سازمان‌هاي وابسته در مشاغل كارمندي مشغول به كار بوده اند بر اساس ارزيابي شاخص هاي تعيين شده، مشتمل بر مدرك تحصيلي، سابقه خدمت و مصاحبه كتبي، به ترتيب نمره فضلي و رعايت شرايط احراز در سقف سهميه تخصيصي سازمان اداري و استخدامي كشور اعطا گرديده است.

وی ادامه داد: بررسی صدور مجوز شهرداری بندرعباس پس از برگزاری آزمون کتبی و ارزیابی شاخص های مربوطه و انجام فرایندهای لازم مورد بررسی و مجوز بکارگیری نیروی قرارداد کار معین در این شهرداری نیز در سقف تعیین شده صادر خواهد شد.

وي ابراز امیدواری نمود که با همكاري و تلاش ساير شهرداري‌ها و دفاتر امور شهري و شوراهای استانداری ها و تسريع در ارسال اطلاعات مورد نياز، روند اعطاي مجوز به كارگيري نيروي قرارداد كار معين در تمامي شهرداري‌هاي كشور سرعت بيشتري بگیرد تا بمرور شاهد ساماندهي بخش بزرگي از نيروي انساني شهرداري‌ها باشيم.

شایان ذکر است مجوز بکارگیری نیروی قرارداد کار معین در شهرداریها پیش از این برای شهرداری  قم و شهرداريهاي استان خراسان جنوبي در هفته گذشته صادر شد.

منبع : پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور