۱۳ طرح و پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتبار ۱۱۶ میلیارد ریال با حضور خادمی در شهرستان کهگیلویه افتتاح شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ استاندار کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مسئولین استانی در سومین روز از هفته دولت به عنوان روز کارمند در بدو ورود به شهرستان کهگیلویه با حضور در گلزار شهدای این شهر ضمن قرائت فاتحه و عطر افشانی با آرمان های این شهیدان عزیز تجدید پیمان کردند.
خادمی همچنین از خانواده معزز” شهید دیماد” در شهر دهدشت بازدید و این خانواده مورد تفقد و تکریم قرار گرفت.
وی در این دیدار تجلیل و تکریم از خانواده شهدا را از برنامه های مهم فرهنگی دانست و افزود: از مهمترین وظایف مسئولان رسیدگی به امور معنوی وعاطفی خانواده های معزز شهدا است.
خادمی از دیگر وظایف مسئولین نسبت به خانواده معزز شهدا را فراهم کردن زمینه برای الگو قرار دادن شهدا، جانبازان و خانواده های آنها بیان کرد.
استاندار در آیین افتتاح چهار طرح و پروژه این شهرستان به نمایندگی از دیگر طرح ها و پروژه ها هم گفت: از مجموع طرح ها و پروژه های این شهرستان، هشت پروژه با اعتبار ۵۳ میلیارد ریال عمرانی و پنج طرح با اعتبار ۶۶ میلیارد ریال اقتصادی است.
وی ابراز داشت: این طرح‌ها در بخش های مختلف عمرانی، اقتصادی، کشاورزی، فرهنگی و خدمات است.
خادمی، طرح پروار بندی ۱۰۰ راسی، توسعه و اصلاح خط برق فشار متوسط، مزرعه مرغ گوشتی و طرح آبیاری تحت فشار بارانی را  به نمایندگی از دیگر طرح ها افتتاح کرد.
این پروژه ها به مناسبت گرامی داشت هفته دولت و بزرگداشت یاد وخاطره شهیدان دولت، شهید رجائی و شهید باهنر با حضور مهندس نیک اقبالی معاون عمرانی، تعدادی از مدیران ستادی استانداری، مسئولین استانی و محلی افتتاح شد.
استاندار با گرامی داشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر، چهارم شهریور ماه سومین روز از هفته دولت را با نام “روز کارمند” به همه  کارمندان تبریک گفت.
خادمی با تبریک ولادت حضرت امام رضا(علیه السلام) و دهه کرامت، گفت: همه طرح های افتتاحی عمرانی از صدرصد پیشرفت فیزیکی برخوردارند و قابلیت بهره برداری نهایی و استفاده مناسب برای مردم را دارد.
استاندار، تلاش برای جذب اعتبارات متمرکز در مرکز کشور، تخصیص صد درصدی اعتبارات و کاهش زمان اجرای طرح ها و پروژه های عمرانی  را از برنامه کاری مسئولین برای خدمات رسانی بیشتر و سریع به مردم بیان کرد.
استاندار در آیین افتتاح یکی از پروژه های دهدشت گفت: پروژه گازرسانی به بخش های قلعه رئیسی و دیشموک شهرستان کهگیلویه در آینده نزدیک با حضور یکی از مسئولان مهم کشوری کلنگ زنی خواهد شد.
وی، پروژه گازرسانی به بخش های قلعه رئیسی و دیشموک را از مهم ترین طرح های گلنگ زنی استان دانست و افزود: اعتبار اولیه این طرح ۵۵۰ میلیارد ریال است.
خادمی با اشاره به اینکه، پیمانکار این طرح انتخاب و لوله های فاز اول نیز خریداری شده است، تصریح کرد: برای تکمیل این طرح بیش از یکهزار میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز است.
وی ادامه داد: طول شبکه گازرسانی به قلعه رئیسی ۷۳ کیلومتر و دیشموک ۹۰ کیلومتر و ۱۶۰ روستا در حریم ۱۵ کیلومتری این دو شهر باید گاز رسانی شود.
دو بخش چاروسا و دیشموک از توابع شهرستان کهگیلویه بیش از ۴۵ هزار نفر جمعیت دارند.