واحد مسکونی ساخته و تحویل مددجویان و محرومان

یک‌هزار واحد مسکونی ساخته و تحویل مددجویان و محرومان شد

یک‌هزار واحد مسکونی ساخته و تحویل مددجویان و محرومان شد - وبسایت مجمع استانداران جمهوری اسلامی ایران

استاندار بوشهر گفت: در تامین مسکن محرومان در انعقاد قرارداد سه‌جانبه، یک‌هزار واحد مسکونی ساخته و تحویل مددجویان و محرومان استان بوشهر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، عبدالکریم گراوند در نشست با معاون امور مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور با قدردانی از تلاش‌های بنیاد مسکن استان بوشهر در ساخت مسکن محرومان و طرح اقدام ملی مسکن اظهار داشت: بنیاد مسکن در ساخت واحدهای مسکونی با کیفیت موفق عمل کرده است.

وی، با تاکید بر مشارکت بانک‌ها در تامین نقدینگی واحدهای مسکونی از طریق تسهیلات و وام‌های تعیین شده افزود: بانک‌ها باید نقش خود را در ساخت واحدهای مسکونی پررنگ‌تر کنند چراکه ساخت مسکن بدون مشارکت بانک‌ها امکان‌پذیر نیست.

استاندار بوشهر تسریع در پرداخت تسهیلات بانکی برای واحدهای مسکونی را یک ضرورت دانست و بیان کرد: در اجرای طرح‌های مسکونی در استان اقدامات مهمی انجام شده که در  تامین مسکن محرومان در انعقاد قرارداد سه‌جانبه، یک‌هزار واحد مسکونی ساخته و تحویل مددجویان و محرومان شد.

گراوند اجرای طرح اقدام ملی مسکن را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: در اجرای این طرح بنیاد مسکن با مشارکت راه و شهرسازی استان بوشهر اقدامات و طرح‌های مهمی در شهرهای استان بوشهر انجام داده است.

وی، گره‌گشایی از مشکلات مردم را مورد تاکید قرار داد و افزود: بنیاد مسکن استان بوشهر در اجرای عمران روستایی طرح‌های مطلوب و مهمی در استان بوشهر اجرا کرده است که در این راستا ساحل‌سازی مورد توجه ویژه قرار گرفته است.

منبع : وزارت کشور