توضیحات وزیر کشور در پایان نشست استانداران سراسر کشور/ دکتر احمد وحیدی: دغدغه های مردم عزیزمان را دنبال می کنیم/ زمینه های خوبی در کشور در مبارزه با کرونا و حل مسائل مربوط به تنظیم بازار وجود دارد

وزیر کشور در پایان نشست استانداران

توضیحات وزیر کشور در پایان نشست استانداران سراسر کشور دکتر احمد وحیدی وزیر کشور در حاشیه نشست امروز استانداران سراسر کشور با تاکید بر اینکه تلاش وزارت کشور بر فعال سازی همه ظرفیت ها برای مدیریت بیماری کرونا و کمک به حل مساله معیشت مردم است؛ گفت: دغدغه های مردم عزیزمان را به صورت جدی دنبال می کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، دکتر احمد وحیدی در نشست امروز استانداران سراسر کشور که به صورت ویدئو کنفرانسی با دو محور مدیریت و مهار بیماری کرونا و تنظیم بازار برگزار شد با تاکید بر اینکه باید از ظرفیت های موجود در کشور در کمک به بهبود معیشت مردم و مهار بیماری کرونا استفاده کنیم؛ گفت: در نشست امروز موضوعات مهم و اساسی کشور را به صورت ویدئوکنفرانسی با استانداران سراسر کشور مورد بحث و بررسی قرار دادیم.

دکتر وحیدی با اشاره به اینکه در نشست امروز آخرین وضعیت اقتصادی، سیاسی استان ها مورد بررسی قرار گرفت: تصریح کرد: به صورت مشخص دو موضوع کرونا و مسائل تنظیم بازار با استانداران بحث شد و دیدگاهها و نقطه نظرات خوبی از سوی استانداران مطرح شد.

وزیر کشور در ادامه صحبت هایش گفت: درخصوص دو موضوع تنظیم بازار و کرونا در سطح شوراهای مختلفی که در دولت تشکیل خواهد شد؛ دغدغه های ملت عزیزمان را  دنبال می کنیم.

وزیر کشور در پایان خاطرنشان کرد: زمینه های خوبی هم در زمینه مهار بیماری کرونا و هم مدیریت مسائل مربوط به تنظیم بازار در کشور وجود دارد که ان شاا… با استفاده از ظرفیت های موجود، بتوانیم گام های خوبی در این زمینه برای حل مسائل مردم برداریم.

گفتنی است بخش دوم نشست استانداران سراسر کشور فردا جمعه پنجم شهریور ماه در محل وزارت کشور به صورت ویدئوکنفرانسی برگزار خواهد شد.

منبع:وزارت کشور