تجدید میثاق کارکنان وزارت کشور با آرمان های امام (ره)

در سومین روز از هفته گرامیداشت دولت و روز کارمند ، معاونین، مدیران و کارکنان وزارت کشور با حضور در مرقد مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، بار دیگر با آرمانهای بنیانگذار جمهوری اسلامی و پاسداری از نظام جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) تجدید میثاق کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور ؛ در این مراسم مقیمی معاون سیاسی وزیر کشور با اشاره به فرمایشات امام راحل(ره) و تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی بر اهمیت جایگاه مجلس شورای اسلامی در کشور ، گفت : امام (ره ) مجلس را در راس امور دانسته و برای آن جایگاه ویژه ای قائل بودند.
رئیس ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه امام خمینی (ره ) ، میزان را رای ملت می دانستند گفت : امروز نیز رهبر معظم انقلاب اسلامی آرای مردم را حق الناس دانسته و بر امانتداری از آن تأکید دارند .
مقیمی با اشاره به اینکه تبعیت از رهبری از وظایف شاخص هر فرد انقلابی است افزود : ادامه دادن مسیر ترسیم شده توسط حضرت امام(ره) ، تبعیت از رهبر معظم انقلاب است .
در مراسم ادای احترام کارکنان وزارت کشور به بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران ، اسماعیل نجار معاون وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور ، فروزان مهر معاون هماهنگی امور اقتصادی ، شجاعان رئیس مرکز توسعه دولت الکترونیک وزارت کشور ، محمودی مدیرکل بودجه ، خلیلی مدیرکل توسعه مدیریت و منابع انسانی ، عادلی مدیر کل امور انتظامی و قشقائی فرمانده بسیج وزارت کشور حضور داشتند .