فراهم شدن رونق بیشتر اشتغال

فراهم شدن رونق بیشتر اشتغال و توسعه فعالیت های اقتصادی در هفته دولت امسال

فراهم شدن رونق بیشتر اشتغال و توسعه فعالیت های اقتصادی در هفته دولت امسال - وبسایت مجمع استانداران جمهوری اسلامی ایران

استاندار گیلان گفت: اینکه پروژه های مورد بهره برداری در هفته دولت امسال؛ در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی و شعار راهبردی جهش تولید است و زمینه رونق بیشتر اشتغال و توسعه فزون تر فعالیت اقتصادی را فراهم کرده، ارزشمند است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛  ارسلان زارع ظهر امروز (چهارشنبه) در حاشیه افتتاح پروژه های شهرستان ماسال در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: خرسندم که در مناسبت هفته بزرگداشت دولت پروژه های خوبی از دهه فجر سال گذشته تاکنون، آماده افتتاح و بهره برداری شده است. 
وی اعتبار پروژه های افتتاح شده امروز را حدود ۲۱ میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: اینکه پروژه های مورد بهره برداری در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی و شعار راهبردی جهش تولید باشد و زمینه اشتغال و فعالیت اقتصادی و معیشتی مردم را فراهم کند، ارزشمند است. 
 نماینده عالی دولت در گیلان به بهره برداری از پروژه افتتاح هتل در راستای توسعه‌ اهداف گردشگری اشاره کرد و گفت: اگرچه به واسطه شیوع کرونا توصیه هایی مبنی بر خودداری از مسافرت در این زمان از سال داریم اما به یقین پس از فروکش کردن این ویروس، یکی از مهمترین رویکردها و مسیرهای اثرگذار توسعه اشتغال شهرستان ماسال، موضوع گردشگری است.
وی روستاییان را از اقشار موثر در فرایند تولید جامعه توصیف کرد و با اشاره به تعریف پروژه های خدمات رسانی به این عزیزان در تمامی شهرستان ها، خاطرنشان کرد: بنیاد مسکن نقش ویژه ای در اجرای این پروژه ها داشته که در شهرستان ماسال نیز به لحاظ شاخص عملکرد خوبی داشتند.
 استاندار گیلان گفت: بنیاد مسکن به این مناسبت بالغ بر یکصد میلیارد تومان اجرای پروژه داشته که تقدیم مردم شده است.