سرمایه‌گذاری ۲۹۰ میلیون دلاری

سرمایه‌گذاری ۲۹۰ میلیون دلاری وزارت نفت در اورامانات و کنگاور

سرمایه‌گذاری ۲۹۰ میلیون دلاری وزارت نفت در اورامانات و کنگاور - وبسایت مجمع استانداران جمهوری اسلامی ایران

استاندار کرمانشاه از سرمایه گذاری ۲۹۰ میلیون دلاری وزارت نفت در اورامانات و کنگاور خبر داد و گفت: هم اکنون تیمی از وزارت نفت برای جانمایی و خرید زمین برای اجرای این پروژه‌ها در کرمانشاه حضور پیدا کرده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ هوشنگ بازوند در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان که با حضور معاونین و مدیران دستگاه‌ها و ادارات مختلف برگزار شد؛ با تاکید بر لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی در شرایط بحران شیوع ویروس مرگبار انگلیسی اظهار داشت: مدیران کل ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان موظف هستند از ورود افراد بدون ماسک اعم از کارمند و یا ارباب رجوع به ادارات جلوگیری کنند و در صورت هرگونه کوتاهی باید پاسخگو باشند‌ زیرا کوچکترین سهل انگاری می تواند عواقب بسیار سنگینی برای سلامت مردم و اقتصاد استان در پی داشته باشد.

وی در ادامه اثرات تحریم‌ها را متوجه همه اقشار جامعه و از جمله کارمندها دانست و گفت: کشور در شرایط بسیار دشواری به سر می‌برد و این شرایط تحریم بی‌گمان علاوه بر سفره مردم، بر معیشت کارمندان هم تاثیر منفی گذاشته است.

مدیر ارشد استان سفر معاون اول رئیس جمهور به کرمانشاه را سفری بسیار پربرکت برای توسعه استان دانست و گفت: در این سفر حدود دو و نیم میلیارد دلار پروژه اجرایی با حضور دکتر جهانگیری در استان تعریف شد‌.

وی گفت: علاوه بر موضوع ایجاد پتروشیمی و پالایشگاه در شهرستان‌های مرزی، وزارت نفت در اورامانات ۱۱۰ میلیون دلار (۲۶۰۰ میلیارد تومان) و کنگاور ۱۸۰ میلیون دلار ( ۳ هزار میلیارد تومان) قرار است سرمایه گذاری انجام دهد و این از ثمرات سفر دکتر جهانگیری به کرمانشاه است.

 بازوند ادامه داد: هم اکنون تیمی از وزارت نفت برای جانمایی و خرید زمین برای این اجرای پروژه‌ها در کرمانشاه حضور پیدا کرده‌اند.

منبع : وزارت کشور