تکمیل قطار شهری و کمربند شمالی کرج و آزادراه جنوبی البرز و تهران بزرگترین آرزویم برای البرز است

تکمیل قطار شهری و کمربند شمالی کرج و آزادراه جنوبی البرز و تهران بزرگترین آرزویم برای البرز است/شیوع کرونا نتوانست در مسیر توسعه البرز اختلال ایجاد کند/تعامل سازنده مسئولان ۳ قوه در البرز با پشتیبانی نماینده ولی فقیه در استان کم نظیر است/نظم و پیگیری جدی سرلوحه امور معاونان و فرمانداران استان باشد/توفیقات البرز مرهون تلاش شبانه روزی، پیگیری مجدانه، بسیج مسئولان و انضباط کاری است

تکمیل قطار شهری و کمربند شمالی کرج و آزادراه جنوبی البرز و تهران بزرگترین آرزویم برای البرز است/شیوع کرونا نتوانست در مسیر توسعه البرز اختلال ایجاد کند/تعامل سازنده مسئولان ۳ قوه در البرز با پشتیبانی نماینده ولی فقیه در استان کم نظیر است/نظم و پیگیری جدی سرلوحه امور معاونان و فرمانداران استان باشد/توفیقات البرز مرهون تلاش شبانه روزی، پیگیری مجدانه، بسیج مسئولان و انضباط کاری است - وبسایت مجمع استانداران جمهوری اسلامی ایران

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: در استان البرز نیز به تبعیت از فرمان مقام معظم رهبری و الگوی ملی، اتحاد و انسجام بسیار خوبی بین مسئولان ۳ قوه تحت پشتیبانی های نماینده محترم ولی فقیه در استان وجود دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور ، شهبازی در جلسه هم اندیشی با معاونان استانداری و فرمانداران با بیان اینکه هم افزایی خوبی بین مجموعه مسئولان استان بویژه در حوزه اجرا وجود دارد، افزود: تیم مدیران استانداری در سطوح مختلف بسیار پویا هستند و با اهتمام ویژه ای درصدد تحقق اهداف و برنامه های نظام در استان برآمده اند.
وی ادامه داد: در شرایط کنونی که شیوع کرونا بسیاری از امور را مختل کرده، هیچ کاری در البرز تعطیل نشد و تمامی برنامه ها روال خود را طی کردند که البته در این برهه بسیار نیز دشواری بود.
شهبازی گفت: در ماه های آخر دولت تدبیر و امید هستیم ولی علی رغم این موضوع، دولت همچنان سرحال، پویا و پیگیر تحقق برنامه ها است.
وی افزود: در استان البرز نیز به تبعیت از فرمان مقام معظم رهبری و الگوی ملی، اتحاد و انسجام بسیار خوبی بین مسئولان ۳ قوه تحت پشتیبانی های نماینده محترم ولی فقیه در استان وجود دارد.
استاندار البرز اضافه کرد: پس از سرانجام پروژه های بزرگی همچون ادامه آزادراه همت در البرز، منطقه یک آزادراه تهران-شمال، قطار برقی کرج-هشتگرد و…، اکنون بزرگترین آرزوی من در مسیر توسعه البرز، بهره برداری از قطار شهری کرج، تکمیل کمربند شمالی کرج و افتتاح پروژه آزادراه چرمشهر-آبیک است.
وی گفت: قطار شهری کرج به گفته پیمانکار پروژه با توجه به پیگیری های صورت گرفته در خصوص تامین اعتبار دولتی، بیش از ۴۰ درصد پیشرفت را از سال ۹۸ تاکنون داشته و کمربندشمالی کرج نیز با جلب مشارکت ملی و اختصاص بیش از ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار به سرعت در حال تکمیل است.
شهبازی افزود: در خصوص کمربند جنوبی البرز و تهران (چرمشهر-آبیک) نیز طی مکاتبه ای دستور رییس جمهور محترم را جهت تسریع در تکمیل پروژه تا پایان سال، دریافت کرده ایم.
وی عنوان کرد: در خصوص پروژه های حوزه اقتصادی نیز پس از دستاوردهایی که با نظر ویژه مسئولان ملی حاصل شد، به جد پیگیر تکمیل و آغاز عملیات اجرایی پروژه ها هستیم چراکه به سرانجام رسیدن تعهدات را مسئولیت خود می دانیم.
استاندار البرز گفت: دستاوردهایی که تاکنون حاصل شده، نتیجه نظم، پیگیری جدی و تلاش شبانه روزی با بسیج مجموعه مسئولان استان است از این رو از معاونان و فرمانداران انتظار می رود که این امور، بویژه نظم و انضباط کاری را سرلوحه برنامه های خود قرار دهند.
وی با بیان اینکه مردم ولی نعمت ما هستند و باید برای کسب رضایتمندی آنها با اهتمام ویژه ای اقدام کنیم، افزود: یکی از راهبردهای نظام و تاکید جدی دولت، ارتباط تنگاتنگ با مردم در بطن جامعه است از این رو ضرورت دارد که مدیران در سطوح مختلف این مولفه مهم را مد نظر قرار دهند و بویژه در شرایط شیوع کرونا به نحوی که مانع سلامتی مردم نشود، دیدار و گفتگو با مردم را داشته باشند.
شهبازی ادامه داد: نماینده ولی فقیه در استان همواره همراهی دلسوز در مسیر تحقق برنامه های توسعه ای استان بوده اند و به خصوص در راستای مدیریت بیماری کرونا، بدون هیچ گونه چشمداشتی، تلاش های بسیاری داشته اند، همچنین نمایندگان معزز مردم البرز در مجلس شورای اسلامی تعامل سازنده با مجموعه اجرا برای تحقق اهداف و برنامه های استان دارند.
وی گفت: البرز، استانی مهم و استراتژیک است بنابراین حساسیت های ویژه ای نیز دارد که ضرورت دارد معاونان و فرمانداران این امر را مد نظر داشته باشند.