استاندار البرز:

بسترسازی برای افزایش سرانه بهره برداری از فاضلاب در البرز ضرورت دارد/مشکلات و نیازمندی های ملک آباد و مهدی آباد برای طرح در شورای توسعه و برنامه ریزی البرز احصا می شود

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری نیز مامور به احصا شرایط منطقه مهدی آباد و ملک آباد برای ارائه گزارش به شورای توسعه و برنامه ریزی استان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، شهبازی در مراسم آغاز عملیات اجرایی خط انتقال فاضلاب مهدی آباد از توابع چهارباغ که روز سه شنبه برگزار شد، با اشاره به اینکه با بهره برداری از این پروژه حدود ۳۰ هزار نفر از مردم منطقه منتفع می شوند، افزود: این پروژه مطالبه اصلی مردم این منطقه است.
وی ادامه داد: این خط انتقال به طول ۲ هزار و ۹۰۰ متر با قطر ۵۰۰ میلی متر با اعتباری حدود ۲۰ میلیارد ریال و ایستگاه پمپاژ آن به ظرفیت ۱۳ هزار متر مکعب در شبانه روز با هزینه حدود ۳۰ میلیارد ریال در دستور کار قرار گرفت.
شهبازی با اشاره به اینکه زمان بهره برداری از این پروژه خرداد ماه ۹۹ اعلام شده، گفت: امید است سرانه بهره برداری از فاضلاب در البرز با توجهات ملی و استانی افزایش یابد.