اطلاعیه تسلیت رییس و اعضای کمیسیون ماده ده احزاب در پی شهادت سردار سلیمانی

بی شک شهادت این چهره شاخص و منحصر به فرد بین المللی مقاومت موجب تقویت این جبهه و ضعف و اضمحلال ظالمین و اشقیا در عرصه جهانی انسجام ملی و همگرایی و وحدت هرچه بیشتر بین اقشار و گروههای مختلف مردمی و نیز تشکلها و گروههای سیاسی در کشور عزیزمان خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، متن کامل این اطلاعیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
شهادت هنر مردان خداست.امام خمینی ( ره)
شهادت افتخار آفرین و حماسی سردار سرافراز سپاه اسلام سپهبد پاسدار شهید حاج قاسم سلیمانی اعلی ا… مقامه الشریف را به محضر قطب عالم امکان حضرت بقیه ا… الاعظم ارواحنا له الفدا، مقام معظم رهبری و فرمانده کل قوا، ملتهای مسلمان و مظلوم خصوصا مردم بزرگ ایران، همرزمان سلحشور و خانواده مکرم و بستگان و دوستداران آن سردار مخلص تبریک و تسلیت عرض می کنیم.
بی شک شهادت این چهره شاخص و منحصر به فرد بین المللی مقاومت موجب تقویت این جبهه و ضعف و اضمحلال ظالمین و اشقیا در عرصه جهانی انسجام  ملی و همگرایی و وحدت هرچه بیشتر بین اقشار و گروههای مختلف مردمی و نیز تشکلها و گروههای سیاسی در کشور عزیزمان خواهد شد.
بی شک نتیجه این اتحاد و انسجام را در ایام و مناسبتهای در پیش رو از جمله انتخابات اسفند ماه ، با حضور باشکوه و حد اکثری مردم عزیزمان در پای صندوقهای رای خواهیم دید.

رییس و اعضای کمیسیون ماده ۱۰ قانون نحوه فعالیت احزاب و گروههای سیاسی