استاندار گلستان: افتتاح و کلنگ زنی های امسال

استاندار گلستان: افتتاح و کلنگ زنی های امسال در سطح شهرداری های استان بیش از ۸۱۵ میلیارد تومان بوده است

استاندار گلستان: افتتاح و کلنگ زنی های امسال در سطح شهرداری های استان بیش از ۸۱۵ میلیارد تومان بوده است - وبسایت مجمع استانداران جمهوری اسلامی ایران

استاندار گلستان با اشاره به خدمات صورت گرفته در سطح استان اظهار کرد: طی هفته دولت و دهه فجر امسال بیش از ۸۱۵ میلیارد تومان افتتاح و کلنگ زنی در سطح شهرداری های استان صورت گرفته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، هادی حق شناس امروز پنج شنبه در آیین بهره برداری از مجتمع تجاری، اداری، فرهنگی گرگان که بصورت ویدئو کنفرانس با دکتر روحانی رئیس جمهور و همزمان با بهره برداری از ۹۹۸ طرح مدیریت شهری با مجموع اعتبار ۱۰ هزار میلیارد تومان در سراسر کشور، تصریح کرد: در سالجاری شاهد افتتاحات خوبی در حوزه شهرداری های استان بودیم.
وی افزود: اعتبار عمرانی شهرداری های استان تقریبا نزدیک به اعتبارات عمرانی استان است که زمینه توسعه استان را فراهم می کند.
استاندار گلستان گفت: در مجتمع تجاری , اداری, رفاهی گرگان کارخانه نوآوری این شهر استقرار می یابد که می تواند تاثیر بسزایی در رونق اقتصادی داشته باشد.
حق شناس یادآور شد: علی رغم تمام تنگناهای اقتصادی در سال جاری یک سوم اعتبارات شهرداری های استان از منابع دولتی تامین شده است.
وی ادامه داد: هدف ما ارتقا سطح رفاه شهروندان با اجرای پروژه های عمرانی در حوزه شهرداری هاست.
 مجتمع تجاری، اداری، رفاهی گرگان یکی از ۵ پروژه اساسی بود که امروز به صورت ویدئو کنفرانس با دکتر روحانی مورد بهره برداری قرار گرفت و با زیربنای قریب به ۱۳ هزار مترمربع از بخش های متنوعی برخوردار است و مقرر گردیده کارخانه نوآورری گرگان در این مجتمع مستقر شود.