اجرای طرح هبه

اجرای طرح هبه می تواند بخشی از نیازمندی قشر ضعیف جامعه را برطرف کند

اجرای طرح هبه می تواند بخشی از نیازمندی قشر ضعیف جامعه را برطرف کند - وبسایت مجمع استانداران جمهوری اسلامی ایران

استاندار گلستان با اشاره به تحریم های ظالمانه و همچنین مشکلات ناشی از شرایط کرونایی کشور، گفت: در حال حاضر، شرایط زندگی برای اقشار ضعیف جامعه دشوار شده و اجرای طرح هبه می تواند بخشی از مشکلات و نیازمندی های این قشر را برطرف نماید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، هادی حق شناس صبح امروز یکشنبه ۲۰ مهر در مراسم توزیع کالای طرح هبه که به همت موکب علی بن موسی الرضا(ع) استان گلستان برگزار شد، اظهار کرد: گرانی برخی از ملزومات زندگی موجب شده تعدادی از افراد کم درآمد، امکان خرید لوازم مورد نیاز خود را نداشته باشند اما هبه این لوازم توسط مردم که خود نیازی به آنها ندارند می تواند از مشکلات اقشار ضعیف بکاهد.

استاندار گلستان با اشاره به عدم امکان حضور مردم ایران در پیاده روی اربعین به دلیل شرایط کرونا، خاطر نشان کرد: عشق به امام حسین(ع)، قرن ها در فکر و قلب ایرانیان وجود خواهد داشت و آرزوی هر ایرانی است که بتواند به زیارت کربلا برود اما به دلیل این ویروس منحوس، در سال جاری امکان برگزاری این مراسم نبود.

وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه مهر اربعین توسط موکب علی بن موسی الرضا(ع) نیز گفت: برگزاری این نمایشگاه می تواند یاد و خاطره سال های گذشته را زنده کند که مردم ازهر نقطه و با شرایط مختلف خود را به کربلا رساندند تا ارادت خود را به امام حسین و خاندان مطهرش اظهار کنند.

حق شناس از موکب علی بن موسی الرضا به دلیل اجرای طرح هبه و برگزاری نمایشگاه مهر اربعین تقدیر کرد.

منبع : وزارت کشور